top of page

lektoři

Adéla Ernekerová absolvovala  Duncan Centre Konzervatoř, HAMU (obor pedagogika moderního tance). Jako interpret spolupracovala s českými i zahraničními tvůrci (bratři Formani, Eva Blažíčková, Sofia Krantz, Kaolack, Ciant , Tomáš Hubáček, Jan Komárek...). 

Od roku 2009 se aktivně věnuje výuce současného tance dětí i dospělých, jak v ZUŠ tak v soukromém sektoru. V roce 2015 založila studio FRI. DA, kde působí, jako pedagog a choreograf.  Ve výuce zapojuje pohybovou průpravu vycházející z duncanovské didaktiky a různorodých metodik současného tance. Také aktivně zapojuje řízenou improvizaci, ze které tvoří kompozici/choreografii.

Pracuje také s kompenzačními 

pohybovými metodami, jako je Pilates a Jóga.

P1070729_edited.png

Eliška Benešová je tanečnice a pedagožka z ČR. Prošla studiem řady tanečních technik, jak na pražských školách (Taneční konzervatoř Praha, Duncan Centre Konzervatoř), tak v zahraničí (EPDM, Mexiko). V letech 2016 - 2019 sdílela své zkušenosti ze světa tance a výzkumně vzdělávacího programu Fighting Monkey na Konzervatoři Duncan Centre, spolupracovala s komerčními studii (Studio Evy Blažíčkové, Emotion Dance studio, Dance Perfect studio) a pohybovými nadšenci. V rámci FM programu se nadále pohybově a pedagogicky rozvíjí. Společně s Jakubem Zemanem pracují jako nezávislí lektoři a vedou dílny pro profesionály i nadšenci napříč disciplínami v České republice i v zahraničí.

image1.jpg
bottom of page